укр рус eng
 


finance.ua finance.ua

Нам 15 років!


Тетяна Сальнікова директор Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів: Дякую, дякую, дякую всім, хто працює у нас та з нами протягом вже 15 років та приєднується щодня!

З Вами я щаслива! Ми з вами - ті, хто РЕАЛЬНО здійснює справжню реформу пенсійного забезепечення, щоденно. Вже 15 років. Скільки б законодавці не відкладали запровадження накопичувальних пенсій. Ми точно знаємо, ця реформа на часі. І ніхто крім нас її не зробить:

- Засновники та члени Рад шести недержавних пенсійних фондів, які ретельно контролюють нашу діяльність, спільно з нами роблять роботу своїх фондів прозорою, зрозумілою та підконтрольною людині, погоджуються на наші числені "а давайте ще отой сервіс зробимо, щоб зручніше, а ще оце будемо щодня перевіряти, а ще ось ці цифри будемо вимагати від КУА та банку-зберігача, а ще отакі дані розкривати учасникам". Дякую, що ви не підходите до своєї роботи формально, що послідовно не просто відстоюєте, а виборюєте інтереси майбутніх пенсіонерів. Як можете, скрізь, в наших судах, в Європейському суді з прав людини, поки навкруги лише точаться розмови про "захист прав споживачів фінансових послуг". Я пишаюсь тим, що Ви не боїтесь вголос сказати, що ФГВФО не виконує рішення судів, не виконує гарантій, наданих законодавством пенсійним накопиченням людей - і так не може бути в правовій європейській державі! Що ПАТ "Урнафта" сплачує дивіденди одним акціонерам та не сплачує іншим - і так не може бути в правовій європейскій державі! І нехай поки не все ми можемо подолати, але Ви - ті, хто реально це робить, майже не маючи "інституційної спроможності" для цього. Ви - взірець того, що відповідальність та повноваження не можна "дати", їх можна тільки "взяти". Пишаюся тим, що працюю з Вами.

- Фантастичні роботодавці, які СВІДОМО ПІДВИЩУЮТЬ витрати на персонал, забезпечуючи людям додаткову пенсію від підприємства. Протягом 2018 року мене, як ніколи, намагались переконати окремі бізнес-асоціації, що у нас в країні немає соціальної відповідальності у підприємств, немає роботодавців, які згодні підвищувати витрати на персонал, тим більше, на його пенсійне забезпечення. Що у крайньому випадку "печеньки" та спортзал. Але не пенсія. Намагались переконати навіть окремі народні депутати. Дякую Вам за те, що в мене є залізний аргумент проти таких тез: в мене є Ви. Підприємства - великі, середні та малі - які з усією країною переживали скрутні часи, але думали про своїх людей, своїх працівників та продовжували робити їм додаткову до державної пенсію.

- Майбутні та нинішні пенсіонери - учасники всіх недержавних пенсійних фондів, які ми обслуговуємо. Ви неймовірні! Коли я думаю, скільки зроблено за ці 15 років, то розумію, що ми б і третини не зробили без вас. Без спілкування з Вами, без Ваших потреб, турбот, уваги, розповідей, порад, без розуміння Вас, без Вашого розуміння. Я знаю тисячі Ваших життєвих історій. Реальних людей. Знаю, як Ви живете, чим, навіщо. Скільки серед Вас турботливих дітей, які роблять для батьків додаткову пенсію, не маючи навіть власного житла. Скільки турботливих батьків, які створюють для дитини накопичувальну пенсію від САМОГО ЇЇ НАРОДЖЕННЯ. Ми з вами разом навчаємось, розмірковуємо та робимо кращим та надінішим пенсійне забезепечення в нашій країні. Таким, що навіть коли приїхали колеги з Великобританії та подивились, як людина у нас може контролювати свої накопичення та розпоряджатись ними, були щиро вражені та переймали досвід. Наш УКРАЇНСЬКИЙ досвід. Для запровадження у Британському недержавному пенсійному фонді. Пишаюсь Вами.

- Професійні партнери - КУА, банки-зберігачі, страхові компанії, адвокатські об'єднання, аудитори, колеги-адміністратори. Кажуть, де двоє професіоналів, там три думки. Ми з вами - залізний аргумент, що можна знаходити спільну, вчитись один в одного, будувати разом ЩОДЕННІ робочі процедури, у яких задіяні робочі колективи різних компаній, швидко адаптуватись до змін сучаному світі, бути гнучкими та життєздатними за будь-яких криз, залишаючись принципово відповідальними! Ми знаємо, що єдине джерело нашого успіху - це люди, наші клієнти, їх довіра та повага. І лише ставлячи їх інтереси понад усе, ми можемо бути успішними.

- Мої любі колеги, колектив Всеукраїнського адміністратора пенсійних фондів. Я знаю, мабуть, те, чого не знає більше ніхто. Які ви Професіонали, які ви Титани, і які ви при цьому справжні вразливі люди. Я не знаю, як дякувати Вам за те, що ми разом пережили скрутні часи, коли нас було замало, а роботи в рази більше, ніж, здавалося б, людина може "потягнути". Коли наші зарплати були такими, що викликали сміх у окремих народних депутатів (типу "нормальні люди за такі гроші не працюють"). Дякую, що Ви такі ненормальні. І що ми вистояли. Тому що є щось важливе в житті, окрім грошей. І нехай з цього глузує хто-завгодно. Гроші ми заробимо. А оце ось, що і не назвеш одразу, але що ми маємо - цього не заробиш. Я знаю, як у нас народжувались діти, і ми продовжували працювати з дому, вночі, залишаючи лише кілька годин на сон (так, у нас більше працює дівчат). Я знаю, як Ви смієтесь, від чого плачете, чого боїтесь, про що мрієте. Не все, звичайно. Але частину. Як Ви піклуєтесь про кожного учасника кожного з фондів, які ми обслуговуємо, та навіть будь-якого з фондів, які ми не обслуговуємо. Я знаю, як до Вас приходять учасники просто поговорити, поділитись новинами та проблемами, тому що ви, перш за все, Люди. Дякую, що маю щастя працювати з вами пліч-о-пліч.

PS: подивилась на довжину тексту та подумала, що це, мабуть, початок мемуарів))). Але краще я буду обурюватись без слів, а дякувати багатослівно!

 © 2019 Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів.