Власна пенсійна програма для підприємства - це:

1. Європейські стандарти найму, соціальний пакет з пенсією «від підприємства» додатково до державної, укріплення іміджу сучасного соціально відповідального роботодавця.

2. Гнучкий інструмент управління персоналом, що дозволить залучати молодь та висококваліфіковані кадри, закріплювати кадри на певних ділянках виробництва (за рахунок диференціації сум внесків, прогресивних шкал внесків в залежності від стажу, досвіду та інш.).

3. Виклик часу, адже після запровадження другого рівня пенсійної системи, накопичувальне пенсійне забезпечення буде нормою, а не винятком.

4. Податкова економія - підприємство має право віднести на валові витрати суми внесків до НПФ в повному обсязі, на них не нараховується ЄСВ, з них не утримується ПДФО та військовий збір.

5. Найвищий ступень соціальної відповідальності роботодавця: коли роботодавець піклується про соціальних захист найманого працівника не тільки, коли той приносить користь бізнесу, а й після того, як працівник припинив працювати (вийшов на пенсію або захворів).

Поради, як обрати недержавний пенсійний фонд для свого підприємства, за посиланням