укр рус eng
 


finance.ua finance.ua

ВНПФ «Перший національний відкритий пенсійний фонд» зможе розрахуватися з кредиторами


ВНПФ «Перший національний відкритий пенсійний фонд» зможе розрахуватися з кредиторами - такий висновок можна зробити на підставі проміжного ліквідаційного балансу фонду. Проміжний ліквідаційний баланс був складений після закінчення прийому заявок від кредиторів фонду.

ВНПФ «Перший національний відкритий пенсійний фонд» знаходиться в процесі ліквідації за рішенням засновників з кінця 2016 року. Чиста вартість активів фонду була від’ємною -5,78 млн. грн., Тобто у ВНПФ «Першого національного відкритого пенсійного фонду»  не вистачало цієї суми, щоб розрахуватися з існуючими кредиторами, і тим більше не залишалося коштів для решти учасників фонду, які ще не отримують пенсійні виплати.

У процесі ліквідації фонду Ліквідаційна комісія і Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів за рахунок ретельної роботи з кредиторами, дебіторами і активами фонду підвищили чисту вартість активів (ЧВА) фонду на 7,28 мільйонів гривень та підняли її до позитивного значення. Так, після закінчення прийому заявок від кредиторів фонду чиста вартість активів склала +1,5 млн. грн. Це дозволить розрахуватися з усіма кредиторами фонду в повному обсязі, а решту коштів перевести на користь учасників ВНПФ «Перший національний відкритий пенсійний фонд» до інших НПФ для подальшого накопичення.

Таким чином, ліквідаційна процедура ВНПФ «Перший національний відкритий пенсійний фонд» стала успішною санацією фонду.

Довідка:

ТОВ «Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів»
зареєстрований 22 січня 2004 року. Спеціалізується виключно на адмініструванні пенсійних фондів і не планує отримувати ліцензію на управління активами НПФ. Адмініструє п'ять Відкритих недержавних пенсійних фондів: НПФ «ВСІ», НПФ «Соціальна підтримка», НПФ «Турбота», ВНПФ «Перший національний відкритий пенсійний фонд» а також фонд Української Греко-Католицької Церкви НПФ «Покрова».

Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів є засновником Української асоціації адміністраторів пенсійних фондів, яка першою в Україні отримала статус саморегулівної організації на ринку накопичувального пенсійного забезпечення.

 © 2019 Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів.