укр рус eng
 


finance.ua finance.ua

Шановні учасники недержавних пенсійних фондів!


Вже зараз ви можете отримати виписку зі свого індивідуального пенсійного рахунку, надавши відповідний запит Адміністратору НПФ.

Ви можете звернутись до Адміністратора НПФ персонально, зателефонувавши на інформаційну лінію або за телефонами у м. Києві, відправивши запит на електрону адресу Адміністратора НПФ або через Персональний кабінет на сайті. Із метою захисту персональної інформації всі виписки будуть надіслані тільки за вказівкою учасника, тільки йому зручним засобом. 

Якщо ви працюєте на підприємстві, яке є Вкладником НПФ, ви можете звернутись до відповідальної особи та запросити виписку із вашого індивідуального пенсійного рахунку через підприємство. Адміністратор НПФ сформує та надішле вашу виписку відповідальній особі на підприємстві, яка потім вручить документ вам під розпис.

Нагадуємо, що в своєму Персональному кабінеті ви можете контролювати та відслідковувати стан свого індивідуального пенсійного рахунку щодня, у будь-який час. Інформація у вашому Персональному кабінеті захищена (її не може побачити ніхто, окрім вас), завжди актуальна та відповідає даним з системи персоніфікованого обліку. В своєму Персональному кабінеті ви можете сформувати виписку зі свого індивідуального пенсійного рахунку за будь-який період, станом на будь-яке число.

Форми зв’язку із Адміністратором:

Інформаційна лінія: 0-800-501-925;

Телефони у м. Києві: (044) 207-02-97, (044) 207-02-94;

Електрона адреса: info@vseapf.com.ua

Або через Персональний кабінет (форма зворотнього зв’язку) на сайті Адміністратора http://www.vseapf.com.ua

 © 2019 Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів.