Оберіть фонд, в який би ви хотіли сплатити внесокОБЕРІТЬ ВАРІАНТ СПЛАТИТИ ВНЕСКУ

Вкладник недержавного пенсійного фонду може робити внески у зручний для нього спосіб: як через касу будь-якого банку, так і дистанційно за допомогою онлайн банкінгу, або, наприклад, через систему Portmone.

Для оплати внесків до недержавного пенсійного фонду (НПФ) достатньо знати реквізити НПФ, вкладником якого Ви є, та своє призначення платежу. Ви можете сформувати квитанцію у своєму персональному кабінеті https://service.vseapf.com.ua/, подивитись реквізити на сторінці НПФ, або звернутись до нас за телефоном 0-800-501-925.

Для оплати внесків у касі банку Вам потрібно роздрукувати квитанцію, вписати суму внеску яку плануєте сплатити до НПФ, та надати квитанцію касиру. Наступного дня після оплати, Ви можете відстежити зарахування Вашого внеску на Ваш індивідуальний пенсійний рахунок у персональному кабінеті https://service.vseapf.com.ua/.

Для оплати внесків дистанційно (онлайн банк, або Portmone), Вам достатньо скопіювати реквізити НПФ та своє призначення платежу, ввести суму внеску та сплатити. Ви також можете створити регулярний платіж, та запрограмувати у своєму онлайн банку дату, коли банк буде здійснювати оплату внеску до НПФ, та суму цього внеску.

НАГАДУЄМО, деякі фонди мають привілеї для своїх вкладників та учасників, за допомогою чого оплату внесків можна робити без комісії.

Для більш детальної інформації оплати внесків по НПФ, який Вас цікавить, переходьте на сторінку фонду.

Контакти
Адреса:
04119, м. Київ,
вул. Білоруська,
23, літера "А"
Email:
info@vseapf.com.ua
Телефон:
(044) 207-02-94
Телефон інформаційної лінії: 0-800-501-925
Щоб отримати безкоштовну консультацію, надішліть Ваше запитання та email, або телефон
* заповнення обов’язкове