ТЕТЯНА САЛЬНІКОВА, Директор

Понад 20 років практичного досвіду на фінансових ринках та в сфері соціальної політики, у бізнесі та владі, на позиціях, які передбачають відповідальність та прийняття рішень. Більше 15 років участі в розробці, впровадженні та оцінці політик, удосконаленні законодавства в ролі національного експерта та радника з соціальних та інвестиційних питань для національних органів влади (Нацкомфінпослуг, НКЦПФР, Мінсоцполітики, комітети Верховної Ради України) влади та міжнародних організацій (Світовий Банк, проекти USAID, фонд «Євразія»).

Експерт в експертній групі з приватних пенсій Business at OECD (Бізнес в ОЕСР). Голова ради Української асоціації адміністраторів пенсійних фондів. Була членом Громадської Ради Пенсійного фонду України.

Отримала вищу освіту в сфері фінансів, в сфері маркетингу, а також бізнес-освіту в Національній академії управління (Київ, Україна) та Бізнес-школі Університету центрального Ланкаширу (Престон, Велика Британія). Має професійну сертифікацію в в сфері адміністрування недержавних пенсійних фондів.