укр рус eng
 
Олена Сотскова
Людмила Синозацькая
Анна Кирпіченкова
Юлія Хуторна
Тетяна Смольникова
Анна Вишняк
Олеся Миргородська
Марія Князеваfinance.ua finance.ua

Олена Сотскова
Освіта та кар'єра: закінчила Харківський економічний інститут.

Директор ВСЕАПФ. Я дуже люблю свою роботу, не уявляю свого життя без колективу однодумців, без щоденного і кропіткої праці. Щаслива від того, що затребувана як професіонал, та маю можливість розвиватися і йти вперед.

Про себе: Я кримчанка!  Тому як більшість людей, які виросли на півдні, дуже люблю сонце, воно надає мені сили, енергію та гарний настрій.  Дуже люблю літо, і все, що пов'язано з цією порою року: море, плавання, пікніки, подорожі в теплі країни.  Величезне значення в моєму житті відіграє моя сім'я.  Для мене це завжди надійний тил, опора та підтримка.  Роблю все для того, щоб захистити свою сім'ю, допомогти своїм близьким, зробити їх життя кращим і легше.  Я щаслива від того, що моя донечка пишається мною, і хоче бути схожою на мене. 

Хобі: Моє хобі - це порядок.  Порядок повинен бути не тільки навколо мене, а головне в моїх думках і душі.  Тоді я відчуваю себе спокійно і гармонійно.

Улюблені цитати: Потрібно ставитися до людей так, як хочеш, щоб ставилися до тебе© 2019 Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів.