Вакансії

На даний момент в компанії відкрита вакансія операційного бухгалтера


Хто нам потрібен:
Активний, люблячий свою професію операційний бухгалтер в компанію, яка обслуговує недержавні пенсійні фонди з самого початку їх роботи в Україні.

Зовсім без досвіду роботи не вийде. Але можна з невеликим і можна з іншої галузі. Можна з незакінченою вищою освітою, якщо це не заважає працювати повний день.
В ідеалі ми шукаємо людину, яка любить і вміє відповідати за ввірену їй ділянку, хоче професійно розвиватися, вміє і прагне розширювати свою кваліфікацію, вчитися новому, не боїться великих обсягів роботи.

Що Вам точно потрібно:
Досвід роботи бухгалтером (від року) в 1С - обов'язково. Бажано досвід роботи з Клієнт-банками. Досвід роботи з великою кількістю операцій - явна перевага.
Самостійність. Ви можете самостійно прочитати і розібратися в питанні, якщо Вам підказали, де почитати. Ви можете розібратися в питанні, маючи перед очима приклад, як це роблять інші. Ви можете за адресою знайти будинок на місцевості (наприклад, податкову або банк). Ви читаєте новини, закони, консультації та роз'яснення з бухгалтерських питань.
Активність. Що Ви робите, коли зробили свою роботу? Якщо питаєте у колег, нчм їм допомогти, розбираєтеся з незнайомими операціями, систематизуєте документи, то приходьте до нас. Якщо Вас лякає, що треба поїхати в податкову за електронним ключем, поїхати в банк за випискою - навряд чи Вам буде комфортно в нашій динамічній атмосфері.
Увага до дрібниць, до прискіпливості. Якщо вас хтось називає педантом і занудою - будь ласка, приходьте на співбесіду. Якщо ви перевіряєте кожну цифру, дату, прізвище, жити не можете з неоплаченими рахунками, якщо ви перфекціоніст, відмінник, буквоїд - ми вас вже любимо.
Уміння вчитися, бажання розуміти, що відбувається по суті, а не «натискати на кнопку». Щоб працювати добре, у нас доведеться розібратися в незнайомих сферах діяльності.
Уміння робити багато різних справ, розставляти пріоритети (що першочергове, що другорядне, що важливіше, що менш важливо), встигати вчасно, знати, де що лежить, справлятися з великими потоками інформації. Відмінно управляти своїм часом, справами і допомагати це робити іншим (хто не вміє так здорово, як Ви).

Врівноваженість, доброзичливість, вміння спілкуватися з людьми різного віку, соціальних груп, різних переконань, уміння не провокувати конфлікти, при необхідності згладжувати гострі кути.

Що нас не хвилює:
    Ваш вік.
    Ваш профіль освіти.
    Ваші переконання, якщо Ви їх не нав'язуєте іншим.
    Форма одягу, колір волосся, очей і лаку для нігтів).

Що ми Вам запропонуємо, якщо зрозуміємо, що взаємно підходимо:
    Керівників, які бачать людей, а не функції, цінують кожну конкретну людину і вміють відповідати хорошим ставленням на хороше ставлення, турботою на турботу.
    Компанію, яка за 15 років роботи не затримали зарплату ні на один день, не зважаючи на кризи, неухильне дотримання всіх домовленостей.
    Професійне зростання, кар'єрний ріст, які обмежуються лише Вашими можливостями і бажанням. Отож якщо Ви зможете і захочете, то головний бухгалтер, фінансовий директор з сучасними знаннями у фінансовій сфері - можливі перспективи.
    Заробітну плату, початковий розмір якої визначається в залежності від Вашої кваліфікації і можливостей компанії на співбесіді. При цьому, якщо ростуть можливості компанії, то перший пріоритет, куди направляються додатково зароблені доходи, - на підвищення добробуту співробітників. Це політика власників.
    Нові знання. Ми багато вміємо і знаємо, і будемо раді ділитися всіма знаннями, вчити і розвивати професійно.
    Колектив розумних, інтелігентних професіоналів, кожен з яких насправді особистість. У такому оточенні цікаво жити, приємно і надійно працювати, добре розвиватися.

Свої резюме надсилайте на адресу job@vseapf.com.ua

Якщо дуже треба поговорити перш, ніж надіслати резюме, телефонуйте: (044) 207-02-94

Ми працюємо на ринку накопичувального пенсійного забезпечення України з моменту його виникнення в Україні - з 2004 року і пишаємося тим, що для обслуговування своїх проектів нас відібрали промислові підприємства, профспілки, Українська Греко-Католицька Церква.
Нам цікаво бути розумними сьогодні, а не вчора, надійними і корисними людям, вміти робити свою справу краще за всіх, щоб на нас можна було покластися. Тому у нас виходить надавати професійні фінансові послуги із застосуванням технологій, які відповідають сучасним світовим стандартам.

Наші фахівці входять до робочих груп по розробці законодавства при ВРУ, Нацкомфінпослуг, НКЦПФР, Мінсоцполітики ПФУ, залучаються в якості експертів Світовим банком, USAID, EBA, ACC.

Нам цікаво вчитися один у одного на практичних завданнях і у нас дуже високі вимоги до себе. Ми вважаємо, що не людину підбирають під функції, а функції під людини. У нас працюють люди з різною освітою та ми вважаємо, що немає неможливого: біолог керує маркетингом, педагог відмінно справляється з бек-офісом, перукар координує освітні програми.

А ще, у нас одружуються, народжують дітей, здобувають другу (третє) вищу освіту, в загальному, точно не відчувають себе в неволі. Правда, працюємо ми всі дуже багато. Насправді.
Контакти
Адреса:
04119, м. Київ,
вул. Білоруська,
23, літера "А"
Email:
info@vseapf.com.ua
Телефон:
(044) 207-02-94
Телефон інформаційної лінії: 0-800-501-925
Щоб отримати безкоштовну консультацію, надішліть Ваше запитання та email, або телефон
* заповнення обов’язкове