укр рус eng
 


finance.ua finance.ua

Шановні учасники та вкладники НПФ!


В умовах поширення короновірусу COVID-19 найефективнішим заходом протидії поширенню захворювання та захисту здоров'я є "карантин", тому варто макисмально скоротити контакти з іншими людьми.

Саме тому нагадуємо Вам, що Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів надає можливості накопичувати собі на пенсію, здійснюючи більшість операцій, не виходячи з дому:

- Укладіть пенсійний контракт на свою користь або на користь близьких, обравши будь-який з фондів, які ми адмінструємо, та заповнивши анкету за посиланням

- Сплачуйте внески до НПФ он-лайн через: системи інтернет-банкінгу будь-якого банку, системи он-лайн платежів Portmone, EasyPay, iPay.ua
Реквізити свого фонду та правильне призначення платежу дивіться за посиланням

- Без комісії сплачуйте внески до НПФ "ВСІ" та НПФ "Покрова" через Ощад 24/7, термінали Ощадбанку, каси у відділення Ощадбанку (але до завершення карантину краще користуйтесь дистанційними способами). За допомогою в тому, як це зробити, звертайтесь за телефоном нашої інформаційної лінії 0-800-501-925 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні, з мобільного телефону – за тарифами Вашого оператора).

- Контролюйте свої пенсійні накопичення в режимі 24/7 через особистий кабінет на сайті

- Отримайте кеш-бек від держави до 6350 гривень за внески до пенсійного фонду, подавши декларацію до Вашої податкової на отримання податкової знижки. Декларацію за 2019 рік можна подати до 31 грудня 2020 року. Детальніше - тут

- Оформіть документи на пенсійні виплати через особистий кабінет на сайті

На час карантинних заходів особисті зустрічі в офісі з клієнтами тільки в разі крайньої необхідності і за попереднім погодженням часу по телефону!

Мийте частіше руки, гуляйте на свіжому повітрі в малолюдних місцях, вживайте більше свіжих овочів та фруктів, побільше смійтеся та радіте. Захищене майбутнє додає спокою.
© 2019 Всеукраїнський адміністратор пенсійних фондів.